Polecenia

System poleceń na zasadzie kodów rabatowych

Jak to działa?

Zasada działania systemu poleceń jest prosta. Otrzymasz od nas listę kodów zniżkowych, które możesz rozdać wśród znajomych czy gdziekolwiek indziej. Możesz nawet wystawić ogłoszenie w dowolnym portalu i tak sprzedawać kody. Każdy kto się do nas zgłosi z Twoim kodem otrzyma rabat (od 5 do 20% zależnie od usługi). Ty - jako dostawca kodu - otrzymasz prowizję w wysokości od 20% do 40% ceny usługi, którą zrealizuje osoba której dałeś kod. W ten sposób masz pewność, że transakcja przebiegnie bez pominięcia Ciebie. Otrzymasz także dostęp do panelu, w którym będziesz widział status wszystkich swoich kodów.

Czego potrzebuję?

Przyda Ci się dostęp do internetu i strony z naszym panelem (dostęp otrzymasz po rejestracji). Kiedy pojawi się ktoś "zainteresowany" wystarczy, że wejdziesz do swojego panelu, klikniesz "Wygeneruj nowy kod" i przekażesz go osobie. Kody nie mają limitu ważności. Poza tym nic więcej nie musisz robić. Kiedy "Twój" klient zrealizuje poprawnie transakcje (tzn. wypożyczy coś od nas) zobaczysz to w swoim panelu. Swoją prowizję możesz wypłacić w dowolnym momencie, klikając guzik "Wypłać prowizję".
Jeśli jesteś zainteresowany udziałem w naszym programie zgłoś się klikając guzik poniżej, który przeniesie Cię do formularza kontaktowego. W temacie wbierz "System poleceń" i po prostu napisz, że jesteś zainteresowany.